toshiba-led LED İLE ÜRETİLMİŞTİR

Yapay gökyüzü tavan içinde çalışan elektronik sistemin genel görünümü ve gözlemci tarafından aşağıdan görülen gökyüzü görüntüsü.

Uyarı: Yapay gökyüzü panellerinde 2016 model 4. nesil yeni ürünlerin üretimine başlandığından galeride bulunan fotoğraflar ile yeni uygulama fotoğrafları arasında farklılıklar olabilir. Bu sayfada yayınlananlar günceldir. Ayrıntılı bilgi için Neler yeni? sayfamızı inceleyebilirsiniz.

ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ – ÜRÜN MODELİ: L196

Açıklama: 59,5×59,5cm 34w Yapay gökyüzü paneli
Model: L196
Güç tüketimi: 34W
Lm: 3840lm
CRI (Color rendering index): Min.80
PFC (Power factor correction): >0,9
Marka: Prosky Panels
Üretici: Armatürsan
Garanti: 2 Yıl
Ağırlık: 3,5kg
Ölçüler:
59,5 x 59,5 x 6,5cm
Kutu ölçüleri: 60 x 61 x 7cm
5’li koli ölçüleri: 61 x 62 x 36cm

AÇIKLAMA

PROSKY Yapay gökyüzü panellerinizi, Taşyünü asma tavan, metal asma tavan, alçıpan asma tavan ve diğer tüm asma tavan sistemlerinde kullanabilirsiniz. Taşyünü asma tavanlarda montaj için ekstra hiçbir hazırlık yapmanıza gerek kalmadan, sadece taşyünü tavan plakalarını yerlerinden çıkartarak bunların yerine Prosky yapay gökyüzü tavan panellerini takmanız yeterlidir. Ürün montajı hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen online ürün kurulumu sayfamızı inceleyin. Almış olduğunuz ürünlerimizi dilerseniz online ürün kurulumu sayfamızdan aşama aşama takip ederek kendiniz yapabilirsiniz.

Prosky ürünleriniz kolay uygulanabilir ve hazır olması nedeni ile sizleri montaj sırasında hiçbir inşaat artığı vb. sorumluluklarla uğraştırmayacaktır.

Ürününüzü uygulamayı düşündüğünüz tavanınız isterseniz yapım aşamasında, isterseniz yapımı bitmiş olsun. Her an kolayca montajını yapabilirsiniz. Ayrıntılar ve sorularınız için herzaman sizlerle olacağız.